№70 від 15 березня 2017 року "Про підсумки громадських слухань"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

15 березня  2017 року                                                                                  №  70

"Про підсумки

громадських слухань"

Заслухавши інформацію міського голови Усик С.Б. про підсумки громадських слухань, проведених 04 березня 2018 року (розпорядження міського голови від 22.02.2017  № 11 "Про громадські слухання"), міськвиконком відмічає підвищену активність жителів міста до вирішення питань  життєзабезпечення територіальної громади. Крім запитань до міського голови, мешканці міста вносили пропозиції до вирішення окремих проблем. При обговоренні звіту про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку м. Сарни за 2017 рік учасники громадських слухань позитивно оцінили роботу міськвиконкому по організації її виконання.

З метою реалізації  пропозицій, зауважень, висловлених жителями м. Сарни на громадських слуханнях, відповідно до пункту 3 статті 13 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 21 Статуту територіальної громади              м. Сарни, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію міського голови Усик С.Б. про підсумки громадських слухань, проведених у березні 2017 року, взяти до відома.

1. Затвердити заходи по виконанню зауважень і пропозицій, висловлених жителями міста під час громадських слухань, згідно додатку.

1. Направити листи установам, організаціям щодо вирішення питань, поставлених на громадських слуханнях мешканцями територіальної громади міста.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря ради Палієнко Т.Ф.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                         С.Б.УСИК

-70-gromadski-sluhannja.doc.doc
-70-zahodi-gromadski-sluhannja.doc.doc
-70-informacija-gromadski-sluhannja.doc.doc