№53 від 14 лютого 2017 року "Про демонтаж незаконно встановленої тимчасової споруди гр. (особа) в м. Сарни по вул. Некрасова"

С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

14 лютого 2017 року                                                                                     №53

“Про демонтаж незаконно встановленої

тимчасової споруди гр. (особа)

в м. Сарни по вул. Некрасова”

Керуючись пунктом 6 статті 31, підпунктом 1 пункту «б» статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Сарни, затвердженого рішенням міської ради № 1821 від 21.04.2015, актом перевірки дотримання вимог законодавства щодо встановлення тимчасової споруди на території м. Сарни від 17.10.2016 та беручи до уваги рекомендації комісії з питань звільнення території міста Сарни від незаконно встановлених тимчасових споруд, виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Звільнити частину території міста Сарни по вул. Некрасова шляхом демонтажу незаконно встановленої тимчасової споруди гр. (особа) розміром 2х3 метри.
  2. Головному спеціалісту із земельних питань підготувати попередження гр. (особа) про звільнення території м. Сарни по вул. Некрасова від незаконно встановленої тимчасової споруди в 10-денний термін з дати фотофіксації наклеювання відповідного попередження на тимчасовій споруді.
  3. Комунальному підприємству «Трудівник» провести демонтаж тимчасової споруди гр. (особа) по вул. Некрасова відповідно до вимог порядку демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Сарни в разі невиконання добровільного демонтажу тимчасової споруди.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови – Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                С. Б. УСИК

-53-zan-timchasova-sporuda.doc.doc

17 квітня 2024
№ 85 від 16 квітня 2024 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"