№47 від 14 лютого 2017 року "Про розгляд звернення (особа)про постановку на квартирний облік"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

14 лютого  2017 року                                                                                                   № 47

«Про розгляд звернення

(особа)про постановку на квартирний облік»

Розглянувши заяву громадянина (особа)про постановку на квартирний облік, встановлено наступне.  Громадянин (особа), визнаний учасником бойових дій, про що свідчить посвідчення серія АА № 145815 від 11.08.2015. Керуючись пунктом 13,  підпунктом 4 пункту 44 Правил обліку громадян,  які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, пунктом 14 частини 1 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», підпунктом  2 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконком міської ради,

В И Р І Ш И В:

1. Визнати таким, що потребує поліпшення житлових умов, з підстав  незабезпечення мінімальним розміром жилої площі  громадянина (особа).
  2. Включити громадянина (особа) в складі сім’ї чотирьох чоловік ((особа) – дружина, (особа) –син, (особа) - донька) у список громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у Сарненському міськвиконкомі (загальна черга) та у список громадян, які користуються правом першочергово отримання житла у міськвиконкомі.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

Міський голова                                                                                     С.Б.Усик

-47-car.doc.doc

Документи → Проєкти рішень ради
29 березня 2024