№152 від 20 квітня 2017 року "Про розгляд звернення гр. (особа) щодо розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності зблокованої із житловим будинком по  вул.Пушкіна, 2/39 в м. Сарни"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

20 квітня 2017 року                                                                                               № 152

"Про розгляд звернення гр. (особа)

щодо розміщення тимчасової споруди

для провадження підприємницької

діяльності зблокованої із житловим будинком

по  вул.Пушкіна, 2/39 в м. Сарни"

Розглянувши звернення гр. (особа) про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності  зблокованої із житловим будинком по вул. Пушкіна, 2/39 в  м. Сарни, враховуючи протокол засідання міжвідомчої комісії виконавчого комітету Сарненської міської ради №4 від 19.04.2017, керуючись статтею 28 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.10.2011 № 244, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 22.11.2011 №1330/20068, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Відмовити гр. (особа) в наданні дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності зблокованої із житловим будинком по вул. Пушкіна, 2/39 в м. Сарни, в зв’язку з невідповідністю до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.10.2011 № 244.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                      С.Б. Усик

-152-timchasova-sporuda.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"