, Адміністратор

№325 від 15 вересня 2020 року "Про розгляд звернення гр. (особа)"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

15 вересня 2020 року                                                                                                                № 325

 

«Про розгляд звернення

гр. (особа)»

 

            Розглянувши звернення громадянки (особа) щодо виведення із житлового фонду та переведення в нежитловий приміщення квартири №--- по вул. Лисенка, --- в м. Сарни у зв’язку із переобладнанням її під перукарню, беручи до уваги  декларацію про готовність до експлуатації об’єкта «Реконструкція нежитлових приміщень №--- в багатоквартирному житловому будинку №--- на вул. Лисенка в м.Сарни Сарненського району, Рівненської області» від 16.06.2020 №РВ141201680585, керуючись статтями 7, 8 Житлового кодексу Української РСР, статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради, виконком міської ради

 

                                                           В И Р І Ш И В:

 

  1. У зв’язку із реконструкцією під перукарню квартири №--- в житловому будинку №--- по вул. Лисенка в м. Сарни вивести із житлового фонду та перевести в нежитлове приміщення квартири №--- по вул. Лисенка, --- в м. Сарни, що належить громадянці (особа).

 

  1. Громадянці (особа) надати копію цього рішення КП «Житлосервіс» - управителю багатоквартирним житловим будинком по вул. Лисенка, --- з метою інформування наступного про зміни зазначені в пункті 1 цього рішення.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчука Ю.Я.

 

 

 

МІСЬкий голова                                                                                           світлана усик

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Жовтень№245 від 22 жовтня 2021 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 23 жовтня 2021 року "Про схвалення змін до цільової Програми з надання допомоги хворим, які проживають на території громади та отримують програмний гемодіаліз, на 2021 рік"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання