, Адміністратор

№198 від 17 червня 2020 року "Про розгляд звернення Гр. (особа)"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

17 червня 2020 року                                                                                                                  № 198

 

«Про розгляд звернення

Гр. (особа)»

 

            Розглянувши звернення громадянина (особа) щодо виведення із житлового фонду та переведення в нежитловий приміщення квартири №11 по вул. Белгородська, --- в              м. Сарни у зв’язку із переобладнанням її під стоматологічний кабінет, беручи до уваги декларацію про готовність до експлуатації об’єкта «Реконструкція стоматологічного кабінету та квартири №11 під стоматологічний кабінет, вул. Белгородська, 19/10, м. Сарни, Сарненського району, Рівненської області» від 10.03.2020 №РВ141200700603, керуючись статтями 7, 8 Житлового кодексу Української РСР, статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради, виконком міської ради

 

                                                           В И Р І Ш И В:

 

  1. У зв’язку із реконструкцією під стоматологічний кабінет квартири №--- шляхом приєднання її до нежитлового приміщення №10 по вул. Белгородська, --- в м. Сарни вивести із житлового фонду та перевести в нежитловий приміщення квартири №--- по вул. Белгородська, --- в м. Сарни, що належить громадянину (особа).

 

  1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна – стоматологічному кабінету розміщеному в нежитлових приміщеннях №--- та №--- по вул. Белгородська, --- в м. Сарни поштову адресу: м. Сарни вул. Белгородська, ---.

 

  1. Виключити нежитлове приміщення №--- із переліку поштових адрес житлового будинку по вул. Белгородська, --- в м. Сарни.

 

  1. Громадянину (особа) надати копію цього рішення КП «Житлосервіс» - управителю багатоквартирним житловим будинком по вул. Белгородська, --- з метою інформування наступного про зміни зазначені в пунктах 1 – 3 цього рішення.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчука Ю.Я.

 

МІСЬкий голова                                                                                           світлана усик

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 травня 2022
№ від 26 травня 2022 року "Про затвердження Порядку видачі довідок про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб "

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.12.2020 року № 412 «Про створення комісії з питань видалення зелених насаджень при виконавчому комітеті Сарненської міської ради»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про встановлення режиму роботи парасолі для виїзної торгівлі по вул. Широка у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про роботу комунальної установи «Сарненський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області та організацію освітнього процесу для осіб з особливими освітніми ..."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про включення до числа службового житла Сарненської міської ради квартири № 23, яка розташована в житловому будинку № 32, що в м.Сарни по вул.Широка"

Пошук документів