С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  І Ш Е Н Н Я

14 лютого 2022 року                                                                             № 104

Про розгляд звернення(особа),

жительки с. Довге Сарненського району

Рівненської області, щодо присвоєння

почесного звання України «Мати-героїня»

Розглянувши звернення (особа), --- р.н., жительки села Довге, вул. Огородня, ---, Сарненського району  Рівненської області,  щодо присвоєння їй почесного звання України «Мати-героїня», яка народила та виховала 8 дітей, з них 5 дітей досягли восьмирічного віку, керуючись Законом України «Про державні нагороди України» (зі змінами), Указом Президента України «Про почесні звання України» від 29.06.2001 № 476/2001 (зі змінами), статтею 39 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

Звернутися до Сарненської райдержадміністрації з проханням порушити клопотання перед Рівненською облдержадміністрацією про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» (особа), --- р.н., жительці села Довге, вул. Огородня, ---, Сарненського району  Рівненської області, яка народила та виховала 8 дітей, з них 5 дітей досягли восьмирічного віку.

Міський голова                                                                Руслан СЕРПЕНІНОВ

№104 від 14 лютого 2022 року "  Про розгляд звернення(особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»                                      ".doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень