, Головний редактор

№550 від 05 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Орлівка Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

05 листопада 2021 року                                                                               № 550

 

 

 

Про розгляд звернення (особа),

жительки с. Орлівка Сарненського району

Рівненської області, щодо присвоєння почесного

звання України «Мати-героїня»

 

Розглянувши звернення (особа), --- р.н., жительки села Орлівка, вул. Садова, ---, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння їй почесного звання України «Мати-героїня», яка народила та виховала 8 дітей, з них 5 дітей досягли восьмирічного віку, керуючись Законом України «Про державні нагороди України» (зі змінами), Указом Президента України «Про почесні звання України» від 29.06.2001 № 476/2001 (зі змінами), статтею 39 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

 В И Р І Ш И В:

 

  1. Звернутися до Сарненської райдержадміністрації з проханням порушити клопотання перед Рівненською облдержадміністрацією про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» (особа), --- р.н., жительці села Орлівка, вул. Садова, ---, Сарненського району Рівненської області, яка народила та виховала 8 дітей, з них 5 дітей досягли восьмирічного віку.

 

  1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 16.06.2021 № 324 «Про розгляд звернення жительки с. Орлівка (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

 

 

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
550-mati-gerojinja-michak.doc.doc

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Січень
27 січня 2022
№12 від 25 січня 2022 року "Про  затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» та на центральній площі міста по  вул.Широкій у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів (електромобілі, сігвеї та батут) на центральній площі міста по вул.Широкій  у  м. Сарни  "

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про передачу ноутбуків з балансу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради на баланс КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про припинення права оперативного управління майна

Пошук документів

Корисні посилання