№480 від 19 грудня 2022 року "  Про розгляд заяви (особа) про надання дозволу на переоформлення договору найму житла - квартири № ---, що по вул. Грушевського, ---, в м.Сарни"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

19 грудня 2022 року

Про розгляд заяви (особа) про

надання дозволу на переоформлення договору

найму житла - квартири № ---,

що по вул. Грушевського, ---, в м.Сарни

Розглянувши заяву та подані до заяви документи громадянки Письменної  Вікторії Володимирівни про надання дозволу на переоформлення договору найму житла - квартири № --- що по вул. Грушевського, 1, в м.Сарни, укладеного з (особа), яка, згідно зі свідоцтвом про смерть серії І-ГЮ № 076807, померла 8 квітня 2009 року, керуючись статтею 15 та статтями 61-64 Житлового кодексу України, статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з огляду на рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий  комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати громадянці (особа), яку визнати основним квартиронаймачем, дозвіл на переоформлення договору найму на квартиру № --- в будинку, що в м. Сарни по вул. Грушевського, ---, разом із членом сім’ї - сином Письменним Денисом Олеговичем.
  2. Громадянці (особа) переоформити договір найму квартири № --- в будинку, що в м. Сарни по вул. Грушевського, ---, у комунальному підприємстві «Житлосервіс» Сарненської міської ради.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень