№352 від 16 вересня 2022 року "Про розгляд звернення громадянки (особа)  щодо переведення садового будинку масиву «Центральний» по вул. Квіткова, --- в м. Сарни у жилий будинок"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

16 вересня 2022 року                                                                                               № 352

Про розгляд звернення громадянки

(особа)  щодо переведення

садового будинку масиву «Центральний»

по вул. Квіткова, --- в м. Сарни у жилий будинок

Розглянувши звернення громадянки (особа) про переведення садового будинку масиву «Центральний» по вул. Квіткова, --- в м. Сарни у жилий будинок, керуючись статтею 379 Цивільного кодексу України, статтею 8-1 Житлового кодексу Української РСР, Порядком переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 №321 зі змінами, статтями 31, 40 та частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі звіту про проведення технічного огляду садового будинку експерта (інженера) з технічного обстеження Сидорчука В.О. виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

Перевести садовий будинок масиву «Центральний» по вул. Квіткова, --- в м. Сарни, загальною площею 75,2 м2, що належить (особа), у жилий будинок.

Міський голова                                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024