№327 від 26 серпня 2022 року "Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

26 серпня 2022 року                                                                                   № 327

Про затвердження актів обстеження

зелених насаджень, що підлягають

видаленню

Розглянувши заяви про видалення зелених насаджень на території Сарненської міської територіальної громади, керуючись Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 (зі змінами), підпунктом 7 пункту «а» частини 1 статті 30, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню №17/22, №18/22, №19/22 від 22.08.2022 (додаються).
  2. Надати дозвіл комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» на видалення зелених насаджень згідно з актами обстеження, зазначеними у пункті 1 цього рішення.
  3. Рекомендувати комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» висадити молоді дерева на заміну видалених.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Тараса Драганчука.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024