№318 від 26 серпня 2022 року "  Про затвердження подання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

26 серпня 2022 року                                                                                    № 318

Про затвердження подання до суду

про призначення опікуна для

недієздатної особи

Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 66 Цивільного кодексу України, п. 3.6 Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 № 34/166/131/88, та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 17.06.1999 за № 387/3680, статтею 300 Цивільного процесуального кодексу України, враховуючи протокол засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Сарненської міської ради від 22 серпня 2022 року № 9, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити подання органу опіки і піклування щодо призначення комунального підприємства «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» Рівненської обласної ради опікуном над (особа), --- р.н., що додається.
  2. Направити подання до Сарненського районного суду Рівненської області по справі №572/1214/22 за заявою комунального підприємства «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» Рівненської обласної ради про призначення тимчасового опікуна.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

Рішення виконавчого комітету

26 серпня 2022 № 318

ПОДАННЯ

( в порядку ст. 60 ЦК України)

Гр. (особа), --- р.н., є особою з інвалідністю І групи відповідно до довідки серії РОВ-К-82 № 15941 від 16.04.1987, визнаний недієздатним у відповідності до рішення Сарненського районного суду Рівненської області № 2о-10.2007 від 20.03.2007.

За станом здоров’я (особа) не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки, потребує постійного стороннього догляду.

З 01.12.1983, де лікувався 67 (шістдесят сім) раз, остання госпіталізація 07 квітня 2022 року по теперішній час перебуває на стаціонарному лікуванні в комунальному підприємстві «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» Рівненської обласної ради.

Згідно з рішенням Сарненського районного суду Рівненської області                     № 572/817/21 2-о/572/50/21 від 14 квітня 2021 року сестру (особа) було звільнено від обов’язків опікуна.

Керуючись статтею 66 ЦК України, якщо над фізичною особою, яка перебуває у навчальному закладі, закладі охорони здоров’я або закладі соціального захисту населення, не встановлено опіку чи піклування або не призначено опікуна чи піклувальника, опіку або піклування над нею здійснює цей заклад та відповідно до пункту 2 статті 63 ЦК України, опікуном або піклувальником може бути лише фізична особа з повною цивільною дієздатністю.

Також згідно з п. 3.6 Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 № 34/166/131/88, та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 17.06.1999 за № 387/3680 - якщо особам, які потребують опіки (піклування) і влаштовані у відповідні лікувальні установи чи установи соціального захисту населення, опікуни (піклувальники) не призначені, то виконання обов'язків опікунів і піклувальників від імені держави здійснюють ці установи в особі їх керівників.

У Сарненському районному суді Рівненської області розглядається справа про призначення тимчасового опікуна над недієздатною особою (особа) за заявою комунального підприємства «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» Рівненської обласної ради.

На основі вищевикладеного, керуючись статтями 56, 60, 62, 63, 66 Цивільного кодексу України,

ПРОШУ:

Призначити комунальне підприємство «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» Рівненської обласної ради в особі керівника опікуном над недієздатним (особа), --- р.н., особою з інвалідністю І групи, жителя міста Сарни, вулиця Белінського, ---.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2024 рік → Березень
29 березня 2024
№ 139 від 29 березня 2024 року "Про закінчення опалювального періоду 2023-2024 років у Сарненській міській територіальній громаді"