№285 від 05 серпня 2022 року "Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців Ремчицького старостинського округу №6  "

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

05 серпня 2022 року                                                                                              № 285

Про розгляд заяв про вихід
з членів особистого селянського
господарства мешканців Ремчицького

старостинського округу №6

Розглянувши заяву (особа) про вихід з членів особистого селянського господарства,  відповідно до статті 40, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 4 Закону України «Про особисте селянське господарство» та Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.04.2017    № 572 «Про затвердження Порядку обліку особистих селянських господарств сільськими, селищними та міськими радами», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 05.05.2017 №574/30442, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Вивести з членів особистого селянського господарства, без виділення йому земельної ділянки в натурі (на місцевості):
  • (особа), жителя села Яринівка, вулиця Гагаріна, ---.
  1. Старості Ремчицького старостинського округу №6 Доліду Леоніду Володимировичу внести відповідні зміни до погосподарської книги відповідно до пункту 1 цього рішення.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Володимира Міщеню.

Міський голова                                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024