, Адміністратор

№280 від 21 травня 2021 року "Про розгляд заяви гр. (особа) про зміну адреси житловому будинку по вул. Осипенка, --- в м. Сарни"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

 

21 травня 2021 року                                                                                       №280         

 

"Про розгляд заяви гр. (особа)

про зміну адреси житловому будинку

по вул. Осипенка, --- в м. Сарни"

 

 

         Розглянувши заяву гр. (особа) щодо зміни адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що знаходиться в м. Сарни,  по вул. Осипенка, ---, керуючись підпунктами 5,10 пункту "б" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням міськвиконкому від 20.11.2013 № 397 "Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Сарни та декларацією про готовність до експлуатації №РВ --- від 29.04.2021, виконком міської ради

 

 

 

В И Р І Ш И В :

 

 

Змінити адресу об’єкту нерухомого майна – житловому будинку                        (площею 160.5 кв.м.), що знаходиться в м. Сарни по вул. Осипенка, ---, на адресу: м. Сарни, вул. Осипенка, ---.

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки

міського голови                                                                   Володимир МІЩЕНЯ

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання