№267 від 21 травня 2021 року "Про встановлення режиму роботи магазину "Маркет-Економ" по вул. Молодіжній,17 А в с.Цепцевичі"

Р І Ш Е Н Н Я

21 травня 2021 року                                                                                          №  267

"Про встановлення режиму роботи

магазину "Маркет-Економ" по

вул. Молодіжній,17 А в с.Цепцевичі"

Розглянувши звернення суб’єкта господарювання (особа) про встановлення режиму роботи магазину "Маркет-Економ" по вул.Молодіжній,17 А в с.Цепцевичі, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити, за погодженням з суб’єктом господарювання (особа), режим роботи магазину "Маркет-Економ" по вул.Молодіжній,17 А в с.Цепцевичі, у зв’язку з його відкриттям, згідно з додатком.
  2. Відповідальність за дотримання режиму роботи покласти на (особа).
  3. Довести до відома (особа), що до початку роботи необхідно:
  • виготовити і вивісити на видному місці вивіску;
  • завести контрольний та санітарний журнал, книгу відгуків та пропозицій відвідувачів;
  • обладнати куточок інформації для відвідувачів, де розмістити витяг із Закону України "Про захист прав споживачів" та інші документи.
  1. Рекомендувати (особа) письмово повідомляти виконавчий комітет міської ради:
  • про зміни в напрямках діяльності;
  • про зміни в режимі роботи;
  • про припинення господарської діяльності;
  • про скасування державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності.
  1. Рекомендувати (особа) дотримуватись Правил благоустрою та додержання тиші в громадських місцях м. Сарни, затверджених рішенням Сарненської міської ради від 18.02.2011р. № 194 та вимог статті 17 Закону України “Про відходи”.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу соціального захисту Анну Малецьку.

В.о. міського голови                                                              Володимир МІЩЕНЯ

Проєкт рішення підготовлений:

Підпис

Юрій Фішман    – головний спеціаліст відділу

соціального захисту

Погоджено:

Вячеслав Шимко – керуючий справами

виконавчого комітету

Олена Токарчук –  начальник організаційного

відділу

Олена Карпова –    начальник юридичного

відділу