№85 від 05 січня 2021 року "Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям міста Сарни, які потребують лікування"

22 січня 2021 року                                                                        № 85

"Про надання одноразової грошової

допомоги мешканцям міста Сарни,

які потребують лікування"

Розглянувши заяви громадян м. Сарни, з метою соціального захисту мешканців міста,  відповідно до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020              № 83 "Про затвердження цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік", статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати мешканцям міста Сарни (в кількості 7 чол.), які потребують лікування онкологічних захворювань, одноразову грошову допомогу в сумі 1000 грн. кожному:
    • (особа) (вул. К. Дубровського, ---);
    • (особа) (вул. Белгородська, ---);
    • (особа) (вул. Залізнична, ---);
    • (особа) (вул. Старицького, ---);
    • (особа) (вул. Мірющенка, ---);
    • (особа) (вул. Л.Толстого, ---);
    • (особа) (вул. Дачна, ---).

1. КЗ "Центр надання соціальних послуг" Сарненської міської ради здійснити перерахування коштів особам, зазначеним в пункті 1 цього рішення, за рахунок коштів бюджету Сарненської міської територіальної громади.

Міський голова                                                              Руслан СЕРПЕНІНОВ

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024