№144 від 22 травня 2020 року "Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям міста Сарни, які потребують лікування онкологічних захворювань"

22 травня 2020 року                                                                      № 144

"Про надання одноразової грошової

допомоги мешканцям міста Сарни,

які потребують лікування онкологічних

захворювань"

Розглянувши заяви громадян м. Сарни, з метою соціального захисту мешканців міста,  відповідно до рішення міської ради від 22.02.2019 № 1085 "Про затвердження Програми надання  одноразової грошової допомоги мешканцям міста Сарни, які потребують лікування онкологічних захворювань, на 2019-2020 роки", статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати мешканцям міста Сарни (в кількості 21 чол.), які потребують лікування онкологічних захворювань, одноразову грошову допомогу в сумі 1000 грн. кожному:
    • (особа) (Весняна, ---);
    • (особа) (Гагаріна, ---)
    • (особа) (Перемоги, ---)
    • (особа) (Аеродромна, ---)
    • (особа) (Вишнева, ---)
    • (особа) (Шевченка, ---)
    • (особа) (Набережна, ---)
    • (особа) (Соборна, ---)
    • (особа) (Миру, ---)
    • (особа) (Л.Куліша, ---)
    • (особа) (Белгородська, ---)
    • (особа) (Технічна, ---);
    • (особа) (Ткача, ---)
    • (особа) (Пушкіна, ---)
    • (особа) (Незалежності, ---)
    • (особа) (Широка, ---)
    • (особа) (Перемоги, ---)
    • (особа) (Інтернаціональна, ---)

1. Головному бухгалтеру міськвиконкому Орешко Т.Г. здійснити перерахування коштів за рахунок затверджених в міському бюджеті асигнувань.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                  СВІТЛАНА УСИК

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024