№543 від 05 листопада 2021 року "Про зміну місця реєстрації недієздатної особи   "

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  І Ш Е Н Н Я

05 листопада 2021 року                                                                           № 543

Про зміну місця реєстрації

недієздатної особи

Керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 41, 67, 71 Цивільного кодексу України,  відповідно до рішення виконавчого комітету від 09 липня 2021 року №376 "Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу" зі змінами, враховуючи протокол засідання опікунської ради Сарненської міської ради від 27 жовтня 2021 року    № 2, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати (особа), --- року народження, згоду органу опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, цивільна дієздатність яких обмежена, на зняття з реєстрації місця проживання недієздатної особи (особа), --- року народження, адреса місця проживання: м. Сарни, вул. Незалежності (Дундича), буд. --- та на реєстрацію її на постійне місце проживання за адресою: м. Сарни, вул. Бєлгородська, буд. ---, кв.---.
  2. Зобов’язати опікуна, (особа), --- року народження, зберегти житлові та майнові права недієздатної особи.
  3. Відповідальність за можливе невиконання умов даного рішення покладається на опікуна.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

543-cnsp-vizi.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"