№23 від 25 січня 2023 року "Про анулювання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами ФОП (особа)"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

25 січня 2023 року                                                                                              № 23

Про анулювання дозволу на розміщення

засобу зовнішньої реклами ФОП (особа)

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця (особа) щодо анулювання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами (двосторонній суцільний щит) по вул. Європейська, 31,  м.Сарни, керуючись підпунктом 13 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами розміщення зовнішньої реклами в м. Сарни, затвердженими рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09.06.2016 №180 (зі змінами), Концепцією розвитку зовнішньої реклами в м.Сарни, затвердженою рішенням Сарненської міської ради від 09.10.2015 № 1983, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1.Анулювати дозвіл фізичній особі-підприємцю (особа) на розміщення засобу зовнішньої реклами по вул. Європейська, 31 в м. Сарни.

2.Рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 11.05.2018 №166  «Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця (особа) щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами» визнати таким, що втратило чинність.

3.Фізичній особі-підприємцю (особа) сплатити до бюджету Сарненської міської територіальної громади заборгованість за користування місцем розміщення засобу зовнішньої реклами відповідно до Договору №5 на тимчасове користування місцем розміщення засобу зовнішньої реклами від  11.05.2018 у розмірі 386,86 грн. (по 25 січня 2023 року включно).

1. Фізичній особі-підприємцю (особа) укласти із Сарненською міською радою додаткову угоду про розірвання Договору на тимчасове користування місцем розміщення засобу зовнішньої реклами від 11.05.2018 №5.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника Сарненського міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень