№284 від 26 травня 2023 року "Про розгляд заяви ФОП Рудковської Г.А. щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

26 травня 2023 року                                                                                                       №284

Про розгляд заяви ФОП Рудковської Г.А.

щодо надання дозволу на розміщення

засобу зовнішньої реклами

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Рудковської Галини Анатоліївни від 22.05.2023 про надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами (суцільний щит) за адресою м. Сарни по вул. Степана Бандери біля зупинки «Педколедж», керуючись підпунктом 13 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктами 4.2, 4.8, 4.11 Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Сарни, затверджених рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09 червня 2016 року № 180,  Концепцією розвитку зовнішньої реклами в м.Сарни, затвердженою рішенням Сарненської міської ради від 09 жовтня 2015 року №1983, враховуючи наявність погоджувальної частини, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити фізичній особі-підприємцю Рудковській Галині Анатоліївні місце розміщення двостороннього  засобу зовнішньої реклами розміром  3 х 4 м за адресою м. Сарни по вул. Степана Бандери біля зупинки «Педколедж».
  2. Надати дозвіл терміном на п’ять (5) років фізичній особі-підприємцю Рудковській Галині Анатоліївні на розміщення двостороннього засобу зовнішньої реклами розміром  3 х 4 м за адресою м. Сарни по вул. Степана Бандери біля зупинки «Педколедж».
  3.   Фізичній особі-підприємцю Рудковській Галині Анатоліївні:
  • укласти договір тимчасового користування місцем розміщення засобу зовнішньої реклами;
  • постійно вести контроль за технічним станом та станом художнього оформлення встановленого рекламоносія;
  • дотримуватись вимог визначених розділом 5 Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Сарни, затверджених рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09 червня 2016 року № 180.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

284-fop-rudkovska-g_a.docx.docx

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"