№282 від 26 травня 2023 року "Про розгляд заяви Добринського О.В. щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

26 травня 2023 року                                                                                    № 282

Про розгляд заяви Добринського О.В.

щодо надання дозволу на розміщення

засобу зовнішньої реклами

Розглянувши заяву Добринського Олександра Васильовича від 18.05.2023 про надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами на приватній земельній ділянці в м. Сарни по вул. Європейська, 34, керуючись підпунктом 13 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктами 4.2, 4.8, 4.11 Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Сарни, затверджених рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09 червня 2016 року № 180,  Концепцією розвитку зовнішньої реклами в м.Сарни, затвердженою рішенням Сарненської міської ради від 09 жовтня 2015 року №1983, враховуючи наявність погоджувальної частини, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл терміном на п’ять (5) років Добринському Олександру Васильовичу на розміщення двостороннього засобу зовнішньої реклами розміром 3 х 4 м (суцільний щит) у місті Сарни по вул. Європейська, 34.
  2. Добринському Олександру Васильовичу:
  • постійно вести контроль за технічним станом та станом художнього оформлення встановленого рекламоносія;
  • дотримуватись вимог визначених розділом 5 Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Сарни, затверджених рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09 червня 2016 року № 180.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

282-fop-dobrinskij-o_v.docx.docx

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"