№ 268 від 26 травня 2023 року "Про розгляд звернення ФОП Каленик Наталії Іванівни  щодо надання дозволу на здійснення благоустрою прилеглої території біля її власного магазину за адресою: вул. Європейська, 6/3 у м.Сарни "

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

26 травня 2023 року                                                                                          № 268

Про розгляд звернення ФОП Каленик Наталії Іванівни

щодо надання дозволу на здійснення благоустрою

прилеглої території біля її власного магазину за

адресою: вул. Європейська, 6/3 у м.Сарни

Сарненської міської територіальної громади

Розглянувши звернення ФОП Каленик Наталії Іванівни щодо надання дозволу на здійснення благоустрою прилеглої території  біля  проектованого магазину за адресою: вул. Європейська,  6/3 у м. Сарни Сарненської міської територіальної громади, керуючись пунктом 5 частини першої статті 17 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,  підпунктом 7 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затвердженими рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022 №891, рішенням Сарненської міської ради від 11.11.2022 №1007 «Про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових  споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території Сарненської міської територіальної громади», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл ФОП Каленик Наталії Іванівні на здійснення благоустрою прилеглої території біля проектованого магазину за адресою: вул. Європейська, 6/3 у м. Сарни Сарненської міської територіальної громади, а саме: укладання бруківки згідно з наданою схемою благоустрою.
  2. ФОП Каленик Наталії Іванівні облаштувати пандус для безперешкодного доступу маломобільних груп населення згідно з діючими будівельними нормами.
  3. ФОП Каленик Наталії Іванівні укласти з Сарненською міською радою договір на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території Сарненської міської територіальної громади.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Тараса ДРАГАНЧУКА.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

268-torgilja-kalenik-blagoustrij-yevropejska-63.doc.doc

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"