№ 248 від 26 травня 2023 року "Про визначення місця проживання малолітньої дитини"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

26 травня 2023 року                                                                                   № 248

Про визначення місця проживання

малолітньої дитини

Розглянувши звернення Центру надання соціальних послуг Сарненської міської ради від 21.04.2023 та заяву гр. (особа), --- р.н., жительки с. Яринівка, х.Ковбан, буд. ---,  Сарненського району Рівненської області, та надані ними документи, керуючись статтями 34, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 161 Сімейного кодексу України, статтею 56 Цивільного кодексу України, статті 11 Закону України «Про охорону дитинства», статті 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», враховуючи повідомлення Личаківсько-Залізничного об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки м. Львова від 16.02.2023 № 170, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Визначити місце проживання малолітньої дитини (особа), --- р.н., з матір’ю – гр. (особа).
  2. Довести до відома матері дитини, що у разі виникнення будь-яких обставин, що мають істотне значення при визначенні місця проживання малолітньої дитини, визначеного виконавчим комітетом Сарненської міської ради як органом опіки та піклування, рішення органу опіки та піклування може бути переглянуте за заявою одного з батьків.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

248-ssd-rishennja-prozhivannja.doc.doc

02 травня 2024
№ 254 від 30 квітня 2024 року "Про схвалення Програми соціального захисту населення на 2025 - 2027 роки"