№ 245 від 26 травня 2023 року "Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

26 травня 2023 року                                                                                   № 245

Про встановлення піклування

над дитиною, позбавленою батьківського піклування

Керуючись статтями 243, 244 Сімейного кодексу України, статтями  56, 59, 61-63 Цивільного кодексу України, статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», статтею 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», пунктами  42-48 Порядку провадження органами опіки та піклування, діяльності пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від          24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (зі змінами), враховуючи, що неповнолітній (особа), --- року народження, має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, розглянувши заяву громадянки (особа), --- року народження, жительки м. Сарни, вул. Технічна, буд. ---, кв. ---, Сарненського району Рівненської області, беручи до  уваги висновок служби у справах дітей Сарненської міської ради про доцільність встановлення опіки/піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування та відповідність її/його інтересам дитини, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування, (особа).
  2. Призначити (особа) піклувальником дитини, позбавленої батьківського піклування, (особа).
  3. Рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 06 квітня 2022 року № 136 «Про затвердження розпорядження Сарненського міського голови від 31.03.2022 № 53» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Службі у справах дітей Сарненської міської ради (Р. Гаврилюку) здійснювати контроль за умовами утримання, виховання та навчання дитини, позбавленої батьківського піклування (особа) під час перебування його під піклуванням.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

245-ssd-rishennja-pro-vstanovlennja-pikluvannja.doc.doc

02 травня 2024
№ 254 від 30 квітня 2024 року "Про схвалення Програми соціального захисту населення на 2025 - 2027 роки"