С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

19 липня 2023 року                                                                                         № 347

Про розгляд заяви адвокатського бюро

«Офіс адвокатів Василя Ковташа»

щодо надання дозволу на розміщення

засобу зовнішньої реклами

Розглянувши заяву адвокатського бюро «Офіс адвокатів Василя Ковташа» від 08.06.2023 про надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами в м. Сарни по вул. Європейській біля житлового будинку №2Б, керуючись підпунктом 13 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктами 4.2, 4.8, 4.11 Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Сарни, затверджених рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09 червня 2016 року № 180,  Концепцією розвитку зовнішньої реклами в м.Сарни, затвердженою рішенням Сарненської міської ради від 09 жовтня 2015 року №1983, враховуючи наявність погоджувальної частини, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Погодити адвокатському бюро «Офіс адвокатів Василя Ковташа» місце розміщення одностороннього  засобу зовнішньої реклами розміром  2 м х 1,3 м  у м. Сарни по вул. Європейській біля житлового будинку №2Б.

1. Надати дозвіл терміном на п’ять (5) років адвокатському бюро «Офіс адвокатів Василя Ковташа» на розміщення одностороннього засобу зовнішньої реклами розміром 2 м х 1,3 м (суцільний щит) у місті Сарни по вул. Європейській біля житлового будинку №2Б.
  2. Адвокатському бюро «Офіс адвокатів Василя Ковташа»:
  • укласти договір тимчасового користування місцем розміщення засобу зовнішньої реклами;
  • постійно вести контроль за технічним станом та станом художнього оформлення встановленого рекламоносія;
  • дотримуватись вимог, визначених розділом 5 Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Сарни, затверджених рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09 червня 2016 року № 180.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 347 від 19 липня 2023 року "Про розгляд заяви адвокатського бюро «Офіс адвокатів Василя Ковташа» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами".docx.docx

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"