№ 399 від 10 серпня 2023 року "Про тимчасове розташування комплексу дитячих пересувних атракціонів"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

10 серпня 2023  року                                                                                                                   № 399

Про тимчасове розташування

комплексу дитячих пересувних

атракціонів

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Лозовенка Євгенія Олександровича від 24.07.2023 № 361Л-02/22 про тимчасове розташування комплексу дитячих пересувних атракціонів у м. Сарни, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму» зі змінами, «Про благоустрій населених пунктів» зі змінами, «Про правовий режим воєнного стану», рішенням Сарненської міської ради від 11.11.2022 №1007  «Про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території Сарненської міської територіальної громади», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити фізичній особі-підприємцю Лозовенку Євгенію Олександровичу тимчасове розташування комплексу дитячих пересувних атракціонів з 08.08.2023 по 28.08.2023.
  2. Визначити місце розташування комплексу дитячих пересувних атракціонів, площею 600 м², на території рекреаційної зони по вул. Набережна в м. Сарни.
  3. Фізичній особі-підприємцю Лозовенку Євгенію Олександровичу укласти з Сарненською міською радою договір на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності з метою провадження підприємницької діяльності на території Сарненської міської територіальної громади.
  4. Фізичній особі-підприємцю Лозовенку Євгенію Олександровичу заключити договір з комунальним підприємством Сарненської міської ради «Екосервіс» на вивезення твердих побутових відходів на період тимчасового розташування комплексу дитячих пересувних атракціонів.
  5. Фізичній особі-підприємцю Лозовенку Євгенію Олександровичу забезпечити:
    • Дотримання алгоритму дій при сигналі «Повітряна тривога».
    • Дотримання комендантської години в умовах правового режиму воєнного стану.
    • Дотримання санітарних, протиепідемічних, протипожежних та безпекових норм та заходів, передбачених чинним законодавством України, збереження всіх елементів благоустрою.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Сарненської міської ради Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

399-atrakcioni-lozovenko.doc.doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"