№196 від 13 квітня 2023 року "  Про видалення порослі, чагарнику та дерев"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

13 квітня 2023 року                                                                                   № 196

Про видалення порослі,

чагарнику та дерев

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету  Сарненської міської ради від 16 вересня 2022 року №339 «Про створення комісії з обстеження порослі, чагарнику та дерев, що підлягають видаленню на землях комунальної власності Сарненської міської територіальної громади», розглянувши  акт обстеження порослі, чагарнику та дерев №5 від 04.04.2023, враховуючи розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації №1 від 05.01.2023, пункт  2 рішення №21 ради оборони області від 05.01.2023, виконавчий  комітет Сарненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити акт обстеження порослі, чагарнику та дерев, що підлягають видаленню на земельній ділянці комунальної власності, від 04 квітня 2023 року № 5.

1. Дозволити комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» провести видалення порослі, чагарнику та дерев, відповідно до акта обстеження порослі, чагарнику та дерев, що підлягають видаленню, без сплати відновної вартості.

1. Видати комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» ордер на видалення порослі, чагарнику та дерев, відповідно до акта обстеження порослі, чагарнику та дерев.

1. Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» провести облік зрізаних дерев у залежності від категорій лісоматеріалів та першочергово використати для облаштування фортифікаційних споруд відповідно до плану оборони м. Сарни.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

196-vidalennja-parosli-ta-chagarniku-kviten.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"