№ 24 від 19 січня 2024 року "Про участь батька у вихованні дитини"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

19 січня 2024 року                                                                                                                        № 24

Про участь батька

у вихованні дитини

Розглянувши заяву гр. Бугая Василя Васильовича, 21 серпня 1995 року народження, жителя с. Глушиця, вул. Шевченка, буд. ---, Сарненського району Рівненської області та надані ним документи, відповідно до статей 7, 17, 19, 158 Сімейного кодексу України, керуючись статтями 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі пункту 73 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від                   24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (зі змінами), врахувавши рішення Комісії з питань захисту прав дитини Сарненської міської ради (протокол від 28 грудня 2023 року №8), виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити громадянину Бугаю Василю Васильовичу, 21 серпня 1995 року народження, наступний графік побачень батька з малолітнім сином Бугаєм Дмитром Васильовичем, 05 листопада 2019 року народження: вихідні дні, що співпадають з вихідними днями батька, за попередньою домовленістю з матір’ю дитини та при дотриманні режиму прийняття їжі та відпочинку сина.
  2. Довести до відома батьків дитини, що у разі виникнення будь-яких обставин, що мають істотне значення при встановленні порядку побачень батька з дитиною, визначеного виконавчим комітетом Сарненської міської ради як органом опіки та піклування, рішення органу опіки та піклування може бути переглянуте за заявою одного з батьків.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 24 від 19 січня 2024 року "Про участь батька у вихованні дитини".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"