С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

29 березня 2024 року                                                                                                   № 195

Про затвердження актів обстеження

зелених насаджень, що підлягають

видаленню

Розглянувши заяву Кошкіна Андрія Олександровича про видалення зелених насаджень на приватній земельній ділянці по вул. Єдності, 2 в м. Сарни, керуючись Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 (зі змінами), статтею 39 Закону України «Про тваринний світ», підпунктом 7 пункту «а» частини 1 статті 30, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 18.03.2024 № 6/24 (додається).
  2. Надати дозвіл Кошкіну Андрію Олександровичу на видалення зелених насаджень згідно з актом обстеження від 18.03.2024 №6/24.
  3. Зріз дерев згідно з актом обстеження, вказаним в пункті 1 цього рішення, провести до 1 квітня 2024 року або після 15 червня 2024 року.
  4. Рекомендувати Кошкіну Андрію Олександровичу висадити молоді дерева на заміну видалених.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Тараса ДРАГАНЧУКА.

Міський голова                                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 195 від 29 березня 2024 року "Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню".docx
195-akt-6-koshkin.pdf.pdf

21 травня 2024