С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

29 березня 2024 року                                                                                                                     № 161

Про припинення піклування

над дитиною, позбавленою

батьківського піклування

Розглянувши заяву гр. Познік Світлани Миколаївни, 29 травня 1968 року народження, жительки м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, будинок --,     квартира --- Сарненського району Рівненської області, та надані нею документи, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», пунктом 49 Порядку провадження органами опіки та піклування, діяльності пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (зі змінами), враховуючи протокол комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Сарненської міської ради від 25.03.2024 № 3, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Звільнити громадянку Познік Світлану Миколаївну, 29 травня 1968 року народження, від здійснення повноважень піклувальника над дитиною, позбавленою батьківського піклування, Тимченко Віталієм Леонідовичем, 07 вересня 2007 року народження.
  2. Рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 05 серпня 2022 року № 299 «Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування» визнати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 161 від 29 березня 2024 року "Про припинення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування".doc

21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав"