С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

29 березня 2024 року                                                                                                              № 163

Про затвердження висновку

про доцільність позбавлення

батьківських прав

Розглянувши заяву гр. Веренича Сергія Григоровича, 26 серпня 1975 року народження, зареєстрованого за адресою: м. Сарни, вул. Польська, буд. 54, кв. 25, Сарненського району Рівненської області, та надані ним документи, керуючись статтею 164 Сімейного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції комісії з питань захисту прав дитини (протокол від 29 лютого 2024 року № 2), виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити висновок про доцільність позбавлення батьківських прав громадянки Веренич Ольги Василівни, 16 липня 1979 року народження, останнє відоме місце проживання: с. Тутовичі, вул. Центральна, буд. --, Сарненського району Рівненської області, стосовно дитини Веренич Олександри Сергіївни, 08 квітня 2008 року народження (додається).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 163 від 29 березня 2024 року "Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав".doc

21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав"