С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

10 лютого 2023 року                                                                                         № 1210

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки,

право оренди якої підлягає продажу

на конкурентних засадах (земельних торгах)

в місті Сарни по вулиці Набережній

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) в місті Сарни по вулиці Набережній, керуючись статтями 12, 83, 93, 122-124, 134-137 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 № 1013 «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)», постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2004 № 220 «Про затвердження Типового договору оренди землі» (зі змінами), враховуючи рішення Сарненської міської ради від 19.09.2022 № 959 «Про перейменування існуючих вулиць та провулків на території Сарненської міської територіальної громади», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) в місті Сарни по вулиці Набережній (кадастровий номер 5625410100:01:030:0571) загальною площею 0.0807 га – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
  2. Виконавчому комітету Сарненської міської ради провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
  3. Продати право оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону та встановити наступні умови:

- Стартовий розмір річної орендної плати 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить грошовий еквівалент 72071.34 грн у рік. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 600594.52 грн.

- Термін права оренди – 5 років.

- Компенсація оплати вартості послуг по підготовці та проведенню торгів проводиться за рахунок коштів переможця аукціону (покупця) після проведення торгів.

- Встановити мінімальний крок земельних торгів з права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону у розмірі 1 (один) відсоток від стартового розміру річної орендної плати за земельну ділянку.

1. Затвердити проект договору оренди землі згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання – на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1210 від 10 лютого 2023 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) в місті Сарни по вулиці Набережній".doc
Додаток.doc

26 квітня 2024