№416 від 14 липня 2021 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки в м. Сарни ...

14 липня 2021 року                                                                                             № 416

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

та передачу безоплатно у спільну сумісну

власність земельної ділянки в м. Сарни по

вул. Кривій, 13

Розглянувши заяву Кокори Миколи Володимировича, Мінчук Валентини Сергіївни та Паньковець Надії Карпівни та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка перебуває в їхньому користуванні в м. Сарни по                           вул. Кривій, 13, керуючись ст.ст. 12, 89, 118, 120, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кокорі Миколі Володимировичу, Мінчук Валентині Сергіївні та Паньковець Надії Карпівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0.1000 га в м. Сарни по вул. Кривій, 13.
  2. Передати безоплатно у спільну сумісну власність земельну ділянку Кокорі Миколі Володимировичу, Мінчук Валентині Сергіївні та Паньковець Надії Карпівні для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) площею 0.1000 га (кадастровий номер 5625410100:01:018:0327) в м. Сарни по вул. Кривій, 13.
  3. Кокорі Миколі Володимировичу, Мінчук Валентині Сергіївні та Паньковець Надії Карпівні провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Кокорі Миколі Володимировичу, Мінчук Валентині Сергіївні та Паньковець Надії Карпівні виконувати обов’язки землевласників відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми по здійсненню благоустрою на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024