№409 від 14 липня 2021 року "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Мельнику Миколі Івановичу"

14 липня 2021 року                                                                                              № 409

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

гр. Мельнику Миколі Івановичу

Розглянувши заяву гр. Мельника Миколи Івановича та проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с.Велике Вербче по вул.Новій, 34, керуючись ст. ст. 12, 20, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Мельнику Миколі Івановичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с.Велике Вербче по вул.Новій, 34 Сарненського району Рівненської області на території Сарненської міської ради.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки, площею 0.0693 га (кадастровий номер 5625480500:01:002:0339), що перебуває у власності  гр. Мельника Миколи Івановича - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с.Велике Вербче по вул.Новій, 34.
  3. Мельнику Миколі Івановичу провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Мельнику Миколі Івановичу виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024