14 липня 2021 року

№ 330

Про  внесення змін до  рішення міської ради від 24.12.2020 № 83 «Про затвердження цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку

Сарненської міської територіальної

громади на 2021 рік»

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни до рішення міської ради від 24.12.2020 № 83 «Про затвердження цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами) в частині затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради на 2021 - 2024 роки,  а саме: виклавши додаток до програми в новій редакції, що додається.

2.Це рішення набирає чинності з дня прийняття.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з: питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Шапірко М.М.), та з питань охорони здоров’я (Максимук О.А.).

Міський голова                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додатки.doc

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"