23 грудня 2021 року                                                                                        № 718

Про внесення змін до рішення

міської ради від 14.07.2021 № 358

«Про затвердження переліку

об’єктів малої приватизації

комунальної власності Сарненської

міської територіальної громади, що підлягають

приватизації»

Керуючись  Законом України «Про приватизацію державного та комунального майна», Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2019 № 432, відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 14.07.2021 № 358 «Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що підлягають приватизації», а саме:

• викласти пункт 8 Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що підлягають приватизації, в наступній редакції:

Назва об'єкта

Адреса розташування об'єкта

Спосіб приватизації

8.

Нежитлове приміщення

вул. Пушкіна, будинок 2,  приміщення А, м.Сарни, Сарненський район, Рівненська область

Аукціон

• доповнити Перелік об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що підлягають приватизації, додатку наступним пунктом:

Назва об'єкта

Адреса розташування об'єкта

Спосіб приватизації

11.

Фельдшерський здоровпункт

вул. Залізнична, 60, с.Антонівка, Володимирецький район, Рівненська область

Аукціон

1. Аукціонній комісії з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та органу приватизації комунального майна Сарненської міської територіальної громади здійснювати заходи, які передбачені чинним законодавством, щодо підготовки до приватизації та продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності, що визначені пунктом 1 цього рішення.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М'ЯКІШЕВ І.), а організацію виконання – на заступника міського голови МІЩЕНЮ В.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№718 від 23 грудня 2021 року "Про внесення змін до рішення міської ради від 14.07.2021 № 358 «Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що підлягають прив...".doc

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав  "