23 грудня 2021 року

Про зміну статусу гуртожитку

по вул.Белгородська, 38 в м.Сарни

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської міської ради - балансоутримувача гуртожитку по вул.Белгородська, 38 в м.Сарни від 06.12.2021 № 54 про надання вказаному гуртожитку статусу житлового будинку, враховуючи технічний звіт про стан конструкцій будівлі гуртожитку по вул.Белгородська, 38 в місті Сарни, виконаний експертом з технічного обстеження Сидорчуком В.О. від 01.11.2021, у зв’язку із втратою гуртожитком функцій та вимог до нього,  узявши до уваги, що мешканці гуртожитку проживають у своїх квартирах упродовж багатьох років, з метою розв’язання проблемних питань забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, відповідно до статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків» від 20.04.2016 № 301, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Змінити статус гуртожитку, розташованого за адресою: м. Сарни, вул.Белгородська, 38, на статус житлового будинку в цілому без проведення реконструкції.
  2. Комунальному підприємству «Житлосервіс» Сарненської міської ради (О.Місько) здійснити заходи щодо зміни статусу гуртожитку, розташованого за адресою: м. Сарни, вул. Белгородська, 38 відповідно до вимог діючого законодавства України.
  3. Доручити комунальному підприємству «Житлосервіс» Сарненської міської ради (О.Місько), виконавши пункт 2 цього рішення, здійснити підготовку до списання житлового будинку з балансу відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків» від 20.04.2016 №301.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І. Ф.), а організацію виконання рішення – на заступників міського голови Міщеню В.П., Драганчука Т.М.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№713 від 23 грудня 2021 року "Про зміну статусу гуртожитку по вул.Белгородська, 38 в м.Сарни  ".doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на  2022-2024 роки"