№616 від 07 грудня 2021 року "Про внесення змін до окремих рішень Сарненської міської ради"

07 грудня 2021 року

Про внесення змін до окремих

рішень Сарненської міської ради

З метою уточнення даних трансформаторних підстанцій та ліній  електропередач, що безоплатно передаються у власність ПрАТ «Рівнеобленерго» задля забезпечення належного обслуговування електроустановок та електричних мереж на території Сарненської міської територіальної громади, з метою забезпечення надійного електропостачання споживачів електроенергією, кваліфікованого  технічного обслуговування, утримання в технічно-справному стані  об’єктів підвищеної небезпеки – електричних мереж та зважаючи на відсутність у міської ради відповідних дозволів, сертифікатів, ліцензії, чи спеціалізованих комунальних підприємств, кваліфікованого персоналу та фінансових можливостей для обслуговування електричних мереж, керуючись статтями 319, 327 Цивільного кодексу України, Законами України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про ринок електричної енергії», Положенням про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 р. №1482, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення Сарненської міської ради від 28.05.2021 №260 виклавши додаток до нього в новій редакції згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Внести зміни до рішення Сарненської міської ради від 28.05.2021 №261 виклавши додаток до нього в новій редакції згідно з додатком 2 до цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання рішення – на заступника міського голови Міщеню В.П.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

Рішення міської ради. Додатки до рішення.doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"