С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

11 серпня 2023 року                                                                                        № 1519

Про визначення земельних ділянок, які

перебувають у комунальній власності

Сарненської міської територіальної громади,

земельними ділянками, право оренди яких

підлягає продажу на конкурентних

засадах (земельних торгах)

З метою здійснення заходів, спрямованих на врегулювання питання набуття права оренди на земельні ділянки на аукціонах (земельних торгах), реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, забезпечення наповнення бюджету міської територіальної громади, керуючись статтями 12,  134, 135, 136 Земельного кодексу України, пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями  міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Визначити земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Сарненської міської територіальної громади, земельними ділянками, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) згідно з додатком.

1. Надати дозвіл Сарненській міській територіальній громаді в особі Сарненської міської ради на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), згідно з додатком.

1. Доручити виконавчому комітету Сарненської міської ради в особі міського голови виступати замовником проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), згідно з додатком, встановивши, що вартість проєктної землевпорядної документації відшкодовує переможець аукціону.

1. Уповноважити виконавчий комітет Сарненської міської ради в особі міського голови укласти з виконавцем торгів угоду про проведення торгів, у тому числі організацію процедури підготовки до торгів.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування       (Пацукевич А.С.), а організацію виконання – на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                             Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської

міської ради

11.08.2023 № 1519