С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

31 березня 2023 року                                                                                          №1280

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

Хомичу Олексію Максимовичу

Розглянувши заяву Хомича Олексія Максимовича та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в місті Сарни по вулиці Лісовій, 22,  керуючись ст. ст. 12, 20 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється Хомичу Олексію Максимовичу для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в місті Сарни по вулиці Лісовій, 22 Сарненського району Рівненської області на території Сарненської міської ради.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0.1742 га (кадастровий номер 5625410100:01:006:0002), що перебуває у власності Хомича Олексія Максимовича - для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в місті Сарни по вулиці Лісовій, 22.
  3. Хомичу Олексію Максимовичу виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1280 від 31 березня 2023 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється Хомичу Олексію Максимовичу".doc

10 травня 2024
Про затвердження змін до Програми забезпечення  розроблення містобудівної документації  Сарненської міської територіальної громади  Сарненського району Рівненської області  на 2021-2025 роки