, Адміністратор

№785 від 16 лютого 2022 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, Андрейко Жанні Петрівні"

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

16 лютого 2022 року                                                                                                  №785

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки,

цільове призначення якої змінюється,

Андрейко Жанні Петрівні

 

 

 

       Розглянувши заяву Андрейко Жанни Петрівни та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в місті Сарни, керуючись статтями 12, 20, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, Андрейко Жанні Петрівні для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в місті Сарни Сарненського району Рівненської області на території Сарненської міської ради.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0.0262 га (кадастровий номер 5625410100:01:037:0123), що перебуває у власності  Андрейко Жанни Петрівни - для індивідуального садівництва під будівництво і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки)в місті Сарни.
  3. Андрейко Жанні Петрівні провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Андрейко Жанні Петрівні виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

 

 

 

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження раніше введених штатних одиниць закладів освіти комунальної власності Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження розпоряджень Сарненського міського голови, виданих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про бюджет Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік (1756600000)

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про передачу транспортних засобів з балансу управління освіти Сарненської міської ради на баланс комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
08 грудня 2023
№ від 08 грудня 2023 року "Про надання повноважень відділу соціального захисту Сарненської міської ради на прийняття рішень щодо призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі"

Пошук документів