С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

20 грудня 2023 року

№ 1739

Про затвердження структури комунальної установи «Сарненський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області

Керуючись статтею 25 та частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацом другим частини третьої статті 52 Закону України «Про повну загальну середню освіту», постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року № 672 «Деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників» (зі змінами), за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити структуру комунальної установи «Сарненський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області у кількості 12.5 одиниць згідно з додатком (додається).
  2. Уповноважити начальника управління освіти Сарненської міської ради затверджувати штатний розпис комунальної установи «Сарненський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту (Оксана Куліш) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток.docx

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"