С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

Р І Ш Е Н Н Я

20 грудня 2023 року                                                                         № 1733

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити схвалені виконавчим комітетом міської ради зміни до Програми розвитку інформаційної політики, промоції та міжнародного співробітництва Сарненської міської територіальної громади на 2023-2025 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням міської ради від 03.2023 №1234, зі змінами, а саме: викласти її у новій редакції, що додається.
  2. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради у бюджеті Сарненської міської територіальної громади на відповідні роки передбачати кошти на реалізацію заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Максим ШАПІРКО), з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’ЯКІШЕВ), а організацію виконання рішення – на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1733 від 20 грудня 2023 року "Про затвердження змін до Програми розвитку інформаційної політики, промоції та міжнародного співробітництва  Сарненської міської територіальної громади на 2023-2025 роки".doc
Програма.doc

17 травня 2024