С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

16 червня 2023 року                                                                                        № 1362

Про надання дозволу на виготовлення

проєкту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки в оренду

Демчуку Святославу Федоровичу

Розглянувши заяву Демчука Святослава Федоровича та подані відповідні документи щодо відведення в оренду земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення на території Сарненської міської ради, на якій розміщене нерухоме майно, керуючись статтями 12, 93, 122, 124, частиною 2 статті 134 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Демчуку Святославу Федоровичу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років, розташованої на території Сарненської міської ради орієнтовною площею 2.0000 га для іншого сільськогосподарського призначення.
  2. Надати згоду на поділ земельної ділянки комунальної власності площею 11.5680 га (кадастровий номер 5625487600:09:002:0141) з земель запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на дві земельні ділянки.
  3. Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1362 від 16 червня 2023 року "Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Демчуку Святославу Федоровичу".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"