№145 від 25 лютого 2021 року "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам для індивідуального садівництва на території Сарненської міської ради"

25 лютого 2021 року                                                                                              №145

“Про затвердження проектів землеустрою

щодо відведення у власність земельних

ділянок громадянам для індивідуального

садівництва на території Сарненської міської ради”

Розглянувши  заяви громадян та проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для індивідуального садівництва на території Сарненської міської ради,  керуючись ст.ст. 12, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України та п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісії міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для індивідуального садівництва на території Сарненської міської ради  за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення згідно додатку.
  2. Передати громадянам безоплатно у власність земельні ділянки для індивідуального садівництва на території Сарненської міської ради за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови згідно додатку.
  3.   Громадянам провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельні ділянки) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Зобов’язати вищезгаданих громадян виконувати обов’язки землевлас-ників відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток до рішення міської ради №145 від 25.02.2021 року.doc

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу