С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Про передачу на баланс

Сарненській міській раді

майна

Зважаючи на звернення Управління освіти Сарненської міської ради від 31.10.2023 № 01-19/1203, відповідно до статей 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити право оперативного управління Управлінню освіти Сарненської міської ради (код ЄДРПОУ: 43942244) на наступні об’єкти:
    • Гараж 6-блочний за адресою: Рівненська обл., Сарненський р., м. Сарни, вулиця Миру, будинок 64, номер запису про інше речове право 50404082, та вилучити його з оперативного управління Управління освіти Сарненської міської ради.
    • Склад цегляний за адресою: Рівненська обл., Сарненський р., м. Сарни, вулиця Миру, будинок 64, номер запису про інше речове право 50404454, та вилучити його з оперативного управління Управління освіти Сарненської міської ради.
    • Склад і майстерню за адресою: Рівненська обл., Сарненський р., м. Сарни, вулиця Миру, будинок 64, номер запису про інше речове право 50405622, та вилучити його з оперативного управління Управління освіти Сарненської міської ради.
    • Будинок одноповерховий з добудовою №2, цех і майстерню, за адресою: Рівненська обл., Сарненський р., м. Сарни, вулиця Миру, будинок 64, номер запису про інше речове право 49927543, та вилучити його з оперативного управління Управління освіти Сарненської міської ради.
    • Двоповерховий будинок за адресою: Рівненська обл., Сарненський р., м. Сарни, вулиця Миру, будинок 64, номер запису про інше речове право 49927376, та вилучити його з оперативного управління Управління освіти Сарненської міської ради.
  2. Передати з балансу Управління освіти Сарненської міської ради об’єкти нерухомого майна за адресою: Рівненська обл., Сарненський р., м. Сарни, вулиця Миру, будинок 64 на баланс Сарненської міської ради, а саме: гараж 6-блочний; склад цегляний; склад і майстерню; будинок одноповерховий з добудовою №2, цех і майстерню; двоповерховий будинок; вбиральню; криницю; естакаду; площадку.
  3. Доручити Сарненському міському голові спільно із Управлінням освіти Сарненської міської ради здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття на баланс  Сарненської міської ради майна, визначеного у пункті 2 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку    (Ігор М’якішев), а організацію виконання – на заступника міського голови            Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1678 від 21 листопада 2023 року "Про передачу на баланс Сарненській міській раді майна".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"