С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

21 листопада 2023 року

№ 1676

Керуючись статтями  26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до переліку об’єктів комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Сарненської міської ради від 06.10.2023 № 1567 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Сарненської міської територіальної громади», а саме:

• пункт 2.1.8., 2.1.32. переліку об’єктів комунальної власності Сарненської міської територіальної громади викласти в наступній редакції:

2.1.

Комунальне підприємство «Житлосервіс» Сарненської міської ради – юридична особа, балансоутримувач майна:

2.1.8.

Будівля

м.Сарни, вул.Варшавська, 6Е

2.1.32.

Підвальні приміщення

м.Сарни, вул.Польська, 2

• пункти 5.7.1., 5.7.2., 5.7.3. переліку об’єктів комунальної власності Сарненської міської територіальної громади викласти в наступній редакції:

5.7.

Довжанська гімназія Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області – юридична особа, балансоутримувач майна:

вул. Центральна, 76А

5.7.1.

будівля школи

5.7.2.

будівля котельні

вул. Центральна, 76Е

5.7.3.

погріб

вул. Центральна, 76В

• пункти 5.28.17., 5.28.18. переліку об’єктів комунальної власності Сарненської міської територіальної громади викласти в наступній редакції:

5.28.

Цепцевицький ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області – юридична особа, балансоутримувач майна:

5.28.17.

4/100 частини приміщення дошкільного навчального закладу ЗОШ І-ІІІ ступеня з вбудованою амбулаторією

с. Цепцевичі,

вул. Центральна, 59А

5.28.18.

76/100 частини приміщення дошкільного навчального закладу ЗОШ І-ІІІ ступеня з вбудованою амбулаторією

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1676 від 21 листопада 2023 року "Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності Сарненської міської територіальної громади".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"