С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

10  лютого 2023 року

№ 1150

У зв’язку зі зміною назв, балансоутримувачів, реорганізацією, створенням та уточненням адрес об’єктів комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, зважаючи на передавальні акти сільських рад, які приєдналися до Сарненської міської ради,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік об’єктів комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що додається.
  2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 № 102 «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади» (із змінами).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1150 від 10 лютого 2023 року "Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Сарненської міської територіальної громади".doc
Додаток.docx

26 квітня 2024