, Головний редактор

№ 1637 від 06 жовтня 2023 року "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації про нормативну грошову оцінку земель села Городець Сарненської міської ради"

С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

           Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я31 серпня

                

06 жовтня 2023 року                                                                                          №1637

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації про нормативну

грошову оцінку земель села Городець

Сарненської міської ради

  

        В зв’язку з необхідністю поновлення технічної  документації  з нормативної  грошової  оцінці  земель  села Городець Сарненської міської ради,  керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 18 Закону України «Про оцінку земель», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Надати дозвіл виконавчому комітету Сарненської міської ради на виготовлення технічної документації про нормативну грошову оцінку земель села Городець Сарненської міської ради.
  2. Замовити виготовлення технічної документації про нормативну грошову оцінку земель в проектній організації, яка має дозвіл (ліцензію) на право проведення відповідних робіт.
  3. Подати технічну документацію після розроблення та погодження на затвердження Сарненській міській раді відповідно до вимог діючого законодавства України.
  4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання рішення – на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин (Мацков О.В.).

 

 

 

Міський голова                                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

 

 

Прикріплені файли
№ 1637 від 06 жовтня 2023 року "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації про нормативну грошову оцінку земель села Городець Сарненської міської ради".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Ремчицького старостинського округу №6"

Документи → Проєкти рішень ради
24 квітня 2024
Про затвердження Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2025-2027 роки

Документи → Проєкти рішень ради
24 квітня 2024
Про затвердження Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністюна 2025-2027 роки  

Пошук документів