С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я31 серпня

06 жовтня 2023 року                                                                                          №1637

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації про нормативну

грошову оцінку земель села Городець

Сарненської міської ради

В зв’язку з необхідністю поновлення технічної  документації  з нормативної  грошової  оцінці  земель  села Городець Сарненської міської ради,  керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 18 Закону України «Про оцінку земель», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Сарненської міської ради на виготовлення технічної документації про нормативну грошову оцінку земель села Городець Сарненської міської ради.
  2. Замовити виготовлення технічної документації про нормативну грошову оцінку земель в проектній організації, яка має дозвіл (ліцензію) на право проведення відповідних робіт.
  3. Подати технічну документацію після розроблення та погодження на затвердження Сарненській міській раді відповідно до вимог діючого законодавства України.
  4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання рішення – на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 1637 від 06 жовтня 2023 року "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації про нормативну грошову оцінку земель села Городець Сарненської міської ради".doc

20 травня 2024
№ від 20 травня 2024 року "Про тимчасове призупинення освітнього процесу закладів дошкільної освіти Сарненської міської ради у літній період 2024 року"