№436 від 14 липня 2021 року "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації про нормативну грошову оцінку земель с. Мар’янівка Сарненської міської ради"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

14 липня 2021 року                                                                                             №436

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації про нормативну

грошову оцінку земель с. Мар’янівка

Сарненської міської ради

В зв’язку з необхідністю поновлення технічної  документації  з нормативної  грошової  оцінці  земель  с. Мар’янівка Сарненської міської ради,  керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 18 Закону України «Про оцінку земель»,              п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Сарненської міської ради на виготовлення технічної документації про нормативну грошову оцінку земель     с. Мар’янівка Сарненської міської ради.
  2. Замовити виготовлення технічної документації про нормативну грошову оцінку земель в проектній організації, яка має дозвіл (ліцензію) на право проведення відповідних робіт.
  3.  Подати технічну документацію після розроблення та погодження на затвердження сесії Сарненської міської ради відповідно до вимог діючого законодавства України.
  4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання рішення – на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                              Руслан СЕРПЕНІНОВ

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024